Tématické články

18.9.2018

Článek č. 9 na téma "Zabezpečení chat a chalup před zimou ". Článek je zameřen na rady, jak ochránit své rekreační objekty před zimou. Policie má na mysli ochranu před krážeží. Idkyž policejní kynologové se svými čtyřnohými miláčky, provádějí pravidelné kontroly chatových oblastí, není v silách policie, aby uhlídala všechny objekty.  Starost o zabezpečení těchto objektů musejí mít především jejich majitelé. Více se dočtete v příloze. 

22.8.2018

Článek č. 8 na téma "Hola hola, škola volá". Radí rodičům, jejichž ratolesti jdou poprvé do školy jak se bezpečně chovat na chodnících a silnicích a upozorňuje na hrozící šikanu ve škole. Více se dočtete v příloze. 

13.7.2018

Článek č. 7 na téma "Houbaři a Turisté".Radí jak se pohybovat v nepřehledném terénu a apelují na dodržování zásad při vycházkách do lesa a jiných míst. Více se dočtete v příloze. 

13.6.2018

Článek č. 6 na téma "Policie radí před prázdninami". Radí jak na vysvědčení, cestování, táboření a mnoho dalších informací. Více se dočtete v příloze. 

16.5.2018

Článek č. 5 na téma "Osobní bezpečí".  Jak předcházet okradení, přepadení nebo jak neusnadňovat práci kapsářům. Více informací se dočtete v příloze. 

18.4.2018

Článek č. 4, který s sebou přináší informaci o novém celorepublikovém programu pod názvem "Začneme spolu aneb kolami dolů". Více informací se dočtete v příloze. 

19.3.2018

Článek č. 3, který se věnuje oblasti silničního provozu, chodcům, cyklistům, řidičům a především seniorům v dopravě viz příloha. 

15.2.2018

Druhý článek se policisté věnují lidskému hyenismu v podobě páchání podvodů na seniorech. Více informací se dozvíte v 2. článku viz příloha. 

22.1.2018

První článek by policisté rádi věnovali připomenutí si čísel pro tísňová volání a jak postupovat při nahlašování trestního oznámení. Více informací se dozvíte v 1. článku viz příloha. 

Přilohy